AKTUALNOŚCI

Warsztaty w Gołkowicach

Właśnie skończyły się nasze weekendowe warsztaty, więc wypadałoby napisać parę słów co się u nas dzieje (szczególnie, że nie koncertujemy, a pilnie przygotowujemy się do koncertu listopadowego).
Wyjechaliśmy w piątek z samego rana. Po zameldowaniu i rozpakowaniu się ruszyliśmy na próby sekcyjne – w jednej sali nasza drygentka Julka z sopranami i altami, a w drugiej nasz chórzysta Sebastian z basami i tenorami. Już na samym początku byliśmy zaskoczeni jak dużo udało nam się zrobić. A wieczorem udało nam się jeszcze zaliczyć karaoke i pograć w “Just dance”. Każdego dnia intensywnie ćwiczyliśmy i w połowie zaczęliśmy wspólne próby, które prowadziła już sama Julka. Okazało się wtedy, że górskie powietrze, dużo zieleni, odpoczynek pomiędzy próbami oraz lody, które otrzymaliśmy w prezencie od Ben&Jerry’s wydały się być naszym osobistym przepisem na sukces.
Mimo zmęczenia od intensywnego śpiewania, poczuliśmy ekscytację, gdy w niedzielę prześpiewaliśmy wszystkie listopadowe utwory, nad którymi pracowaliśmy dotychczas.
Nie możemy się doczekać, żeby pokazać wam, nad czym pracowaliśmy. Na szczęście listopad zbliża się wielkimi krokami. Obiecujemy, że będziecie tak samo podekscytowani jak my pod koniec warsztatów.
Do zobaczenia na koncercie
Krakofonia :*