AKTUALNOŚCI

Ruszyła zrzutka na wyjazd!
Wiecie, jakie jest teraz nasze największe chóralne marzenie? Wystąpić na Europejskim Festiwalu Chórów LGBTQ+ Various Voices, który odbędzie się w Bolonii w czerwcu 2023 roku!

Krakofonia miała już raz okazję wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu – w 2018 roku, kiedy to festiwal zorganizowano w Monachium. Jednego z koncertów, które tam zaśpiewały_liśmy, możecie posłuchać tutaj. Wyjazd był niesamowitym przeżyciem, i to nie tylko muzycznym – spotkanie z niemal setką chórów dało nam niesamowitą ilość energii do dalszego działania i uświadomiło, że śpiewający głos środowiska LGBTQ+ ma ogromną moc.

Nikogo więc chyba nie zdziwi, że nie możemy się już doczekać kolejnej edycji! Bardzo chcemy zaprezentować w Bolonii nasz repertuar, ale też powymieniać się doświadczeniami i nawiązać kontakty z innymi tęczowymi chórami.

Będzie to jednak bardzo kosztowny wyjazd. Dlatego ogromnie prosimy Was o wsparcie – niezależnie od tego, czy miały_eliście już okazję słyszeć nas na żywo i wiecie, że dajemy z siebie na koncertach wszystko, czy chcecie po prostu pomóc tęczowej społeczności. Pomóżcie nam spełnić nasze marzenie, a obiecujemy, że będziemy godnie reprezentować kraj we Włoszech, a potem wrócimy pełne_i energii i inspiracji do kolejnych muzycznych projektów i działania na rzecz osób LGBTQ+ w Polsce!

Darowizny można przekazać na trzy sposoby:
❤️ jednorazowe wsparcie naszej zbiórki w serwisie zrzutka.pl,
❤️ regularne wpłaty na nasz Patronite,
❤️ przelew na konto Krakofonii:
33 1140 2004 0000 3102 7878 4510
Krakofonia, ul. Sąsiedzka 31, 30-385 Kraków,
tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe.

Żeby symbolicznie odwdzięczyć się za Waszą pomoc, mamy dla Was wyjątkowe upominki – znajdziecie je na Zrzutce!

Będziemy również wdzięczne_i za podanie dalej informacji o zbiórce – możecie przesłać znajomym link do tej strony, udostępnić nasz post na Facebooku albo Instagramie! Dziękujemy za wszelką pomoc!