AKTUALNOŚCI

Wyjątkowe dwa dni z Tattoofestem

[English below]


Nie posiadaliśmy się z radości, gdy zaproponowano nam otwarcie tegorocznej edycji Tattoofest. Byliśmy podekscytowani, ale i lekko zaniepokojeni – co może nas tam czekać?
W przepastnej hali EXPO musieliśmy zmierzyć się ze zdecydowanie nie koncertowymi warunkami, co było dla nas ogromnym wyzwaniem, ale i bardzo wartościowym doświadczeniem. W ciągu tych dwóch dni mieliśmy okazję umilić uczestnikom czas muzyką, spotkać znakomitych tatuatorów i tatuatorki, dać się otulić niepowtarzalną atmosferą tego wydarzenia oraz świetnie się bawić!
Dziękujemy i mamy nadzieję zobaczyć się z Wami przy innych okazjach!

[ENG]
Over 300 artists. XIV edition. 2 days. 7 songs and one and only – Krakofonia.
We were elated to hear that we were invited to open this year’s Tattoofest Convention. There was excitement but also slight concern – what could await us there?
In immense EXPO hall we had to face non concert-friendly conditions, which was an enormous challenge, but also a valuable experience. During those two days we had a chance to make participants’ time more enjoyable with our music, to meet brilliant tattoo artists, to be swept up by this unique atmosphere and have a blast!
We want to say thank you and we hope to see you some other time!