AKTUALNOŚCI

Śpiewamy oddzielnie, ale wciąż razem

Kochani, Kochane, Kochaniątka!

Jak się macie w tym trudnym dla świata czasie? Mamy nadzieję, że jesteście bezpieczni i zdrowi. Wiemy, że ten okres jest trudny dla wszystkich – nie tylko dla osób, które są zamknięte w domach, ale i tych, które codziennie narażają swoje zdrowie ratując życie i zdrowie innych, ale i sprawiając, że możemy w każdej chwili zaopatrzyć się w rzeczy niezbędne do życia w aptece, markecie, piekarni czy warzywniaku.

Wiemy jak dużo pracy mają teraz ci, którzy're dostarczają nam do domu jedzenie, kurierzy*rki dzielnie wojujący z przesyłkami czy kierowcy*wczynie. Chcemy, żebyście wiedzieli*działy – widzimy Waszą pracę i dziękujemy Wam z całego serca, jesteście bohaterami i bohaterkami!

Wiemy też, że ten czas jest trudny z uwagi na brak bezpośrednich kontaktów z ludźmi, spotkań towarzyskich, odwiedzin u przyjaciół. Nasze próby są również zawieszone do odwołania już od ponad miesiąca. Bardzo brakuje nam możliwości odreagowania i zapomnienia o problemach, jaką dla nas tworzyły... Jednak postanowili*łyśmy, że nie przestajemy śpiewać. Wszyscy wiemy, jak dużo ciepła, odwagi i siły może dać piosenka, dlatego przygotowaliśmy coś z tą myślą z tyłu głowy. Mamy nadzieję, że uda nam się dostarczyć wam tych emocji w sposób trochę inny niż zazwyczaj, ale z taką samą pasją i zaangażowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia naszego internetowego debiutu w stylu virtual choir! Mamy nadzieję, że podczas słuchania będziecie mieć tyle radości, ile my podczas nagrywania.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia,
Wasza Krakofonia