V Trójmiejski Marsz Równości

[PL]

Mimo że koncert odbywał się dopiero w niedzielę, to część z nas pojawiła się w Gdańsku już w piątek (24.05). Przywitał on nas piękną pogodą, więc Krakofonia postanowiła wybrać się na plażę i odprężyć się nad Bałtykiem. 

W sobotę nie mogło nas zabraknąć z krakofoniowym banerem na piątym Trójmiejskim Marszu Równości. Bawiliśmy się wspaniale, a wieczorem cali w brokacie i tęczy udaliśmy się do sopockiego HAHu na After Party. 

Niedzielna próba zerwała nas rano z łóżek. Rośpiewywanie, przesiadywanie i spacery po plaży – czas do koncertu zleciał nam niezwykle szybko. Zresztą tak samo jak sam koncert. Wydawać by się mogło, że trwał on trzy minuty, a nie trzydzieści. Trójmiejska publiczność dopisała i ugościła nas wspaniale. Tak samo jak Tolerado, które nas do samego trójmiasta sprowadziło i dopilnowało, żebyśmy czuli się dobrze, bezpiecznie i jak w domu – dziękujemy 

Buzi i do kolejnego, 

Krakofonia

[ENG]

Although the concert took place on Sunday, some of us already arrived in to Gdańsk on Friday (24.05). We were greeted with beautiful weather, so our choirists decided to go to the beach and relax on the shore of the Baltic Sea.

On Saturday, we could not miss the fifth Tri-City Equality March , which we attended with Krakofonia’s banner. We had a great time, and in the evening, sparkling with glitter and rainbow, we went to the Sopot’s club HAH for the After Party.

Sunday’s rehearsal forced us to get up painfully early. Singing, chilling and walking on the beach – the time until the concert flew by extraordinarly fast, much as the concert itself. It would seem that it lasted three, not thirty minutes. The Tri-City audience was great and we were delighted to sing for them. Just like the lovely people of Tolerado, who invited to the Tri-City and made sure that we felt good, safe and at home – thank you ❤

Til the next time,

xxx

Krakofonia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s