Krakofonia na Przeglądzie Piosenki Przegiętej w Katowicach!

Wspomnienie o Przeglądzie Piosenki Przegiętej zostało z nami dłużej niż brokat, który wyczesywaliśmy z brwi i włosów (a niektórzy nawet z brody) jeszcze dobre dwa tygodnie po występie, który odbył się 9 lutego.

PPPP_Królestwo (40 of 94)

Tamtego wieczoru w katowickim “Królestwie” królował kolor, błysk i pióra wypadające z boa. A, no i my! Szałowo. Tak większość z nas określiłaby to, jak czuliśmy się podczas śpiewania naszego ukochanego “Serduszka w rytmie cha cha” i „Seasons of love” dla katowickiej publiczności.

z24445292V

Szczególnie, że była to pierwsza edycja tego wydarzenia i sami do końca nie wiedzieliśmy, czego się spodziewać – po sobie i po innych uczestnikach. Decyzja była spontaniczna – pakujemy ze sobą najbardziej “przegięty” utwór jaki mamy, pakujemy się w autobus i w drogę!

PPPP_Królestwo (72 of 94)

PPPP_Królestwo (1 of 1)

Oprócz nas w konkursie wzięła udział Lola Noir ze swoją zwycięską burleską, Filipka Rutkowska pierwszy raz jako drag queen oraz Fistina Lento.

PPPP_Królestwo (55 of 94)

Występ wieczoru należał do Tiary – najstarszej śląskiej drag queen. A po wszystkim – afterparty z Muzyką Nieheteronormatywną.

PPPP_Królestwo (30 of 94)

A my mamy zaszczyt poinformować, że w całym tym zamieszaniu zdobyliśmy i zdobyłyśmy trzecie miejsce! Na Śląsk na pewno jeszcze wrócimy, bo czujemy się tam jak w domu.

PPPP_Królestwo (91 of 94)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s