Nasz pierwszy wyjazd integracyjny!

Nic tak nie wiąże ludzi, jak wspólne śpiewanie! Czy wiedzieliście, że podczas koncertu, w skutek brania oddechów w tym samym czasie, bicia serc chórzystów jednoczą się w jeden spójny rytm? Brzmi to niewiarygodnie — wiadomo — lecz nam, chórzystom Krakofonii to nie wystarcza. Z tego względu wybraliśmy się na pierwszy w historii działalności chóru wyjazd integracyjny.

Widoczek z ogródka naszego miejsca wypoczynku.

Za miejsce wspólnego spędzenia weekendu obraliśmy Stryszawę, niewielką miejscowość położoną nieopodal Suchej Beskidzkiej. Od samego początku, pomimo szczypiącego w uszy mrozu, poczuliśmy ciepło gościny tego miejsca. W piątek wieczorem rozgościliśmy się w przytulnym schronisku, aby przez kolejne dwa dni spędzić czas na zabawie i śpiewie.

Już od samego początku postawiliśmy na wspólne spędzanie czasu — zjedliśmy kolację, a później przy aromacie parującej z kubków gorącej herbaty rozbrzmiały gwarne rozmowy. Porzucając wszelkie podziały na płcie, preferencje seksualne czy poglądy, zaczęliśmy poznawanie siebie na nowo. Najbardziej wiążącym jednak, obok wspólnych posiłków, okazało się wspólne granie w gry planszowe, na początku zainicjowane nieśmiałą rywalizacją w kalamubury, a zwięńczone rozgrywką sprawdzającą naszą wiedzę o świecie. Trzeba przyznać, że śmiechu było co niemiara!

Zdjęcie, kiedy ćwiczymy!

Zdjęcie, kiedy odpoczywamy!

Nie zapomnieliśmy jednak o śpiewaniu. Nasza niestrudzona chórmistrzyni Julka prowadziła z nami próby przez dwa dni, a każda trwała blisko po prawie sześć godzin. Mogliśmy zatem nie tylko spędzić razem czas, lecz także przyswoić sporą ilość materiału, który zaprezentujemy już na najbliższym koncercie (po więcej informacji, kliknij tutaj!).

I cóż tu dużo mówić — było fenomenalnie. Życzymy wszystkim takich pogodnych i wypełnionych dobrą energią weekendów, jaki nam się przytrafił. A jeśli chcecie poczuć to na własnej skórze, dołączajcie do naszego chóru. Obiecaliśmy sobie bowiem, że choć to pierwszy, to zdecydowanie nie ostatni taki wyjazd. 😊

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s