Krakofonia otrzymuje wsparcie KPH!

Nie zwalniamy tempa – nasz czas dzieli się pomiędzy stałe próby, snucie kolejnych planów koncertowych oraz realizacją wyjazdów na różnego rodzaju imprezy chóralne. Z tego też względu zdecydowaliśmy się także zawalczyć o przyznanie wsparcia finansowego w formie grantu przekazywanego z rąk Kampanii Przeciwko Homofobii (KPH) w ramach programu „Razem możemy więcej!”

Sam proces starania się o grant okazał się żmudny i wymagający, ale pozwolił nam na określenie i jasne przekazanie tego, jakie są cele naszej działalności. Bo prawda jest taka, że Krakofonia to nie tylko inicjatywa zrzeszająca przedstawicieli LGBTQ+, lecz także, co podkreślamy na każdym kroku, działalność mającą na celu wyjście naprzeciw dwóm problemom: walka z dyskryminacją przedstawicieli społeczności LGBTQ+ oraz stałe podnoszenie poziom muzycznego w naszym otoczeniu.

I udało się! KPH doceniło nasze trudy, a przekazany nam grant pozwolił na realizację kilku kluczowych dla nas kwestii. Nasz zespół może teraz występować w koszulkach naszego autorskiego projektu, mamy też baner, zakupiliśmy kilka instrumentów dla urozmaicenia naszych występów, a oprócz tego byliśmy w stanie opłacić wynajem salki. Dodatkowo zorganizowaliśmy warsztaty wokalne prowadzone przez zaprzyjaźnionego z chórem, bardzo zdolnego i sympatycznego wokalistę, Przemka.

Nasz baner!

Serdecznie dziękujemy Kampanii Przeciwko Homofobii, gdyż ich inicjatywa i wyróżnienie pozwoliło nam silniej związać ze sobą członków chóru, podszkolić ich umiejętności wokalne, aby jeszcze z większą dumą śpiewać szerząc nasze główne wartości. I to na tle pięknego, kolorowego banera!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s